ayracCareers / İş Başvuruları
 

Hotel Dersaadet Istanbul ( Sultanahmet) ve Hotel Niles Istanbul (Beyazıt) klasik Osmanlı mimarisi temel alınarak tasarlanmış Özel Belgeli iki otel işletmesinden oluşan bir gruptur.

Misafirlerine üst düzey bir konaklama deneyimi sunmayı hedefleyen işletmelerimiz, misafir memnuniyeti konusunda birçok uluslararası ödülün de sahibidir.

Otellerimizde önbüro, misafir ilişkileri, kat hizmetleri, restoran ve kahvaltı servisi bölümlerinde çalışmak için başvuru yapmak isteyen adaylar; buradan bize ulaşabilir ve özgeçmişlerini yollayabilirler. Ayrıca deniz@hotelniles.com aracılığı ile de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Başarımızı en başta çalışma arkadaşlarımıza borçluyuz ve hedeflerimize de ancak takım arkadaşlarımızla birlikte ulaşabiliriz. Bu sebeple, her bir aday’ı tanımaktan mutluluk ve heyecan duymaktayız. Başvurduğunuz esnada uygun bir pozisyon olsun ya da olmasın; özgeçmişiniz daha sonra oluşabilecek ihtiyaçlarımız için özenle saklanacaktır.


 

Hotel Dersaadet Istanbul ( Sultanahmet) and  Hotel Niles Istanbul (Beyazıt) are the two small hotels of our family; each designed based on Classical otoman/Turkish Architecture, both licenced in Special Category.

We aim to provide superior experience to our guests and are proud to have received numerous awards in this field so far.

We are always happy to meet tourism professionals, with enthusiasm  & positive attitude. The positions include receptionist, guest relations, housekeeping, restaurant/breakfast waiter.

We know very well that what we have achieved should be attributed to our team members, and what we want to achieve will be possible only with a wonderful team. We are very happy and excited to meet enthusiastic tourism professionals.

Below is a link you can use to upload your CV. You may also send us an e-mail via deniz@hotelniles.com Even if there is no open position at the time of your application, your CV will be kept for future.